Teslimat ve İade Koşulları - Tulliana Bitlis Balı

Sipariş ettiğiniz ürünler en geç ertesi gün kargoya verilir. Teslimat esnasında ambalajı hasar görmüş siparişlerinizi açıp kontrol ettikten sonra dökülme, kırılma var ise kargoya iade edip firmamızı bilgilendirirseniz siparişiniz tekrar kargolanacaktır.

Ürün Geri İadelerim

  • Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, geri iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak geri iade formunu doldurunuz.
  • Bu form tam olarak doldurulmalıdır, ve 3 iş günü içinde cevap verilecektir.
  • Ürünleri orijinal ambalajında geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri geri iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir.
  • Taşıma sırasında zarar görmemesi önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünlerinin geri iadesi kabul edilmemektedir.

Kampanya & Haberler

Ürünlerimiz ve yapacağımız kampanyalarımız hakkında anında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize abone olun.

Babadan oğula geçen bir mesleği büyük bir onurla devam ettirmekteyiz. 1930’larda Nevzat ERSAN ile başlayan balcılık mesleğini Nevzat ERSAN’ın bizlere aktardığı tecrübe, iş ahlakı ve dürüstlük ilkeleriyle, gelişen teknolojiyi de takip ederek sürdürmekteyiz.

Ürün Kategorilerimiz
İletişim

Hüsrev Paşa Mh. 1238 Sk. C Blok No:69 Merkez/Bitlis

iletisim@tullianabitlisbal.com.tr

Copyright © 2021 Tulliana. Tüm hakları Saklıdır. Tasarım BWT

X
Add to cart