Neden Tulliana Bitlis Balı - Tulliana Bitlis Balı - 0850 308 60 13
neden-tulliana-bitlis-bali
Kovandan Sofraya

Tulliana Bitlis Bal

Bitlis Dünyanın en zengin endemik tıbbi bitki örtüsüne sahip bölgesidir. Bitlis Türkiye tarihinde ilk arıcılığın yapıldığı ve ilk balın elde edildiği yerlerden biri olup ilk araştırma enstütüsünün kurulması, en köklü arıcılık faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi nedeni ile tarihteki yerini almıştır. 

neden-tulliana-bitlis-bali

1930 ‘lu yıllardan beri arıcılık sektörünün Bitlis’te yaygınlaşması ve kalitesinin devamının gelmesi için girişimlerde bulunan aile büyüğümüz Nevzat ERSAN Bey’in Teknik Ziraat Müdürlüğüne verdiği dilekçe ile başlayan yolculuğumuzda 3. Kuşak olarak devam ettirdiğimiz arıcılık geleneğimizi günümüz şartlarına uygun olarak siz değerli tüketicilerimize sunmak için gerek sözleşmeli arıcılık usulü ile gerek kendi üretimimiz ile günümüze kadar devam ettirmekteyiz.

Amacımız Dünyanın en eşsiz ve zengin florasına sahip bölgelerini barındığı Bitlis ilimizin zorlu üretilen güzide ballarını derleyip TULLİANA® markamız ile kazandığımız ulusal ve uluslararası ödüller ile kalitesinden şüphe duymayacağınız ballarımızın sofralarınızda yer etmesidir. Her koşulda kaliteli ve sürdürülebilir balı arzulayan siz değerli tüketiciler ile buluşturmaktır.

Kampanya & Haberler

Ürünlerimiz ve yapacağımız kampanyalarımız hakkında anında bilgi sahibi olmak için e-bültenimize abone olun.

Babadan oğula geçen bir mesleği büyük bir onurla devam ettirmekteyiz. 1930’larda Nevzat ERSAN ile başlayan balcılık mesleğini Nevzat ERSAN’ın bizlere aktardığı tecrübe, iş ahlakı ve dürüstlük ilkeleriyle, gelişen teknolojiyi de takip ederek sürdürmekteyiz.

Ürün Kategorilerimiz
İletişim

Hüsrev Paşa Mh. 1238 Sk. C Blok No:69 Merkez/Bitlis

iletisim@tullianabitlisbal.com.tr

Copyright © 2021 Tulliana. Tüm hakları Saklıdır. Tasarım BWT

X
Add to cart